| Ürün Kodu | A10-M15C07 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 7.500 d./dk. |
| Tork Aralığı | 1.390 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 193 mm |
| Net Ağırlık | 1,90 kg |
| Soket Ölçüsü | 1/2″ |
| Ürün Kodu | A10-M15C07 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 7.500 d./dk. |
| Tork Aralığı | 1.390 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 193 mm |
| Net Ağırlık | 1,90 kg |
| Soket Ölçüsü | 1/2″ |