| Ürün Kodu | A10-L8822 HAVALI SOMUN SIKMA -SÖKME |
| Devir | 10.000 d./dk. |
| Tork | 814 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/2″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Net Ağırlık | 1.0 kg |
| Soket Ölçüsü | 1/2″ |
| Ürün Kodu | A10-L8822 HAVALI SOMUN SIKMA -SÖKME |
| Devir | 10.000 d./dk. |
| Tork | 814 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/2″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Net Ağırlık | 1.0 kg |
| Soket Ölçüsü | 1/2″ |