| Ürün Kodu | A10-I0610 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 13.500 d./dk. |
| Tork Aralığı | 583 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 152 mm |
| Net Ağırlık | 1,22 kg |
| Soket Ölçüsü | 1/2″ |
| Ürün Kodu | A10-I0610 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 13.500 d./dk. |
| Tork Aralığı | 583 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 152 mm |
| Net Ağırlık | 1,22 kg |
| Soket Ölçüsü | 1/2″ |