| Ürün Kodu | HCS-7490 HAVALI SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 3.600 rpm |
| Tork Aralığı | 2.500 Nm |
| Hava Basıncı | 8 bar |
| Hava Girişi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 16 mm |
| Net Ağırlık | 14,00 kg |
| Uzunluk | 570 mm |
| Ürün Kodu | HCS-7490 HAVALI SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 3.600 rpm |
| Tork Aralığı | 2.500 Nm |
| Hava Basıncı | 8 bar |
| Hava Girişi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 16 mm |
| Net Ağırlık | 14,00 kg |
| Uzunluk | 570 mm |