| Ürün Kodu | A10-M15C34 HAVALI SOMUN SIKMA -SÖKME |
| Devir | 5.000 d./dk. |
| Tork | 1,894 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Kapasite | M22 |
| Net Ağırlık | 4 kg |
| Soket Ölçüsü | 3/4″ |
| Ürün Kodu | A10-M15C34 HAVALI SOMUN SIKMA -SÖKME |
| Devir | 5.000 d./dk. |
| Tork | 1,894 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Kapasite | M22 |
| Net Ağırlık | 4 kg |
| Soket Ölçüsü | 3/4″ |