| Ürün Kodu | A10 – M1555 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 3.500 d./dk |
| Tork Aralığı | 2.714 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/2″ |
| Hava Hortum Çapı | 16 mm |
| Uzunluk | 536 mm |
| Net Ağırlık | 10,60 kg |
| Soket Ölçüsü | 1″ |
| Ürün Kodu | A10 – M1555 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 3.500 d./dk |
| Tork Aralığı | 2.714 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/2″ |
| Hava Hortum Çapı | 16 mm |
| Uzunluk | 536 mm |
| Net Ağırlık | 10,60 kg |
| Soket Ölçüsü | 1″ |