| Ürün Kodu | A10-M1531 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 4.000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 2.985 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/2″ |
| Hava Hortum Çapı | 16 mm |
| Uzunluk | 536 mm |
| Net Ağırlık | 10,7 kg |
| Soket Ölçüsü | 1″ |
| Ürün Kodu | A10-M1531 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 4.000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 2.985 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/2″ |
| Hava Hortum Çapı | 16 mm |
| Uzunluk | 536 mm |
| Net Ağırlık | 10,7 kg |
| Soket Ölçüsü | 1″ |