| Ürün Kodu | A12-B0501 HAVALI BANT ZIMPARA |
| Devir | 19.000 rpm |
| Alt Taban Ölçüsü | 10 x 330 mm |
| Gürültü Seviyesi | 85,5 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Net Ağırlık | 0,80 kg |
| Ürün Kodu | A12-B0501 HAVALI BANT ZIMPARA |
| Devir | 19.000 rpm |
| Alt Taban Ölçüsü | 10 x 330 mm |
| Gürültü Seviyesi | 85,5 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Net Ağırlık | 0,80 kg |