| Ürün Kodu | A12-B0502 HAVALI BANT ZIMPARA |
| Devir | 16.000 rpm |
| Alt Taban Ölçüsü | 20 x 520 mm |
| Gürültü Seviyesi | 85,5 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Net Ağırlık | 1,20 kg |
| Ürün Kodu | A12-B0502 HAVALI BANT ZIMPARA |
| Devir | 16.000 rpm |
| Alt Taban Ölçüsü | 20 x 520 mm |
| Gürültü Seviyesi | 85,5 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Net Ağırlık | 1,20 kg |