| Ürün Kodu | A12-K0904 HAVALI TİTREŞİMLİ KARE ZIMPARA |
| Devir | 0 – 8.000 rpm |
| Alt Taban Ölçüsü | 94 x 165 mm |
| Gürültü Seviyesi | 85,5 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Net Ağırlık | 2,30 kg |
| Salınım | 9,5 mm |
| Ürün Kodu | A12-K0904 HAVALI TİTREŞİMLİ KARE ZIMPARA |
| Devir | 0 – 8.000 rpm |
| Alt Taban Ölçüsü | 94 x 165 mm |
| Gürültü Seviyesi | 85,5 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Net Ağırlık | 2,30 kg |
| Salınım | 9,5 mm |