| Ürün Kodu | A12-X0306 HAVALI ORBİTAL ZIMPARA |
| Devir | 0 – 3.000 rpm |
| Alt Taban Ölçüsü | 70 x 400 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Net Ağırlık | 2,99 kg |
| Salınım | 9 mm |
| Ürün Kodu | A12-X0306 HAVALI ORBİTAL ZIMPARA |
| Devir | 0 – 3.000 rpm |
| Alt Taban Ölçüsü | 70 x 400 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Net Ağırlık | 2,99 kg |
| Salınım | 9 mm |