| Ürün Kodu | PRO-4151 NV HAVALI ORBİTAL ZIMPARA |
| Devir | 12.000 rpm |
| Alt Taban Ölçüsü | 150 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Net Ağırlık | 0,87 kg |
| Salınım | 5 mm |
| Ürün Kodu | PRO-4151 NV HAVALI ORBİTAL ZIMPARA |
| Devir | 12.000 rpm |
| Alt Taban Ölçüsü | 150 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Net Ağırlık | 0,87 kg |
| Salınım | 5 mm |