| Ürün Kodu | A13-K0108-12 AÇILI KOMBİNE CIRCIR |
| Devir | 180 rpm |
| Tork | 10 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 281 mm |
| Net Ağırlık | 1,28 kg |
| Uç Ölçüsü | 6,7,8,9,10,11,12 |
Açıklama
• Cırcırlı anahtar dar çalışma alanlarında kullanılabilir ve cıvata ve somunları kolayca sabitleyebilir.
• Diğer havalı aletlerin yapamadığı dar yerler.
• Kafa eğimi 160 derece
• Çıkarın: Önce somunu anahtarla gevşetin, ardından somunu hava ile çıkarın
• Somunu parlatmak için tetiğe basın ve ardından torkla kilitleyin
İngiliz anahtarı
• Uygulama :
Motor gibi ağır üretimli montaj hatlarına uygulayın
araçlar, bisiklet ve motor.