| Ürün Kodu | HC-5514 HAVALI KOMBİNE CIRCIR MAKİNESİ |
| Devir | 250 d./dk. |
| Max. Tork | 25 Nm |
| Değişebilen Somun Kafa Ölçüsü | 10,11,12,13,14 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 340 mm |
| Net Ağırlık | 1,80 kg |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
Açıklama
●Cırcırlı anahtar dar çalışma alanlarında kullanılabilir ve cıvataları ve somunları kolayca sıkabilir. Bu özel alet diğer havalı aletlerin ulaşamadığı dar yerlere ulaşabilir.
●Çıkarma: Önce somunu anahtarla gevşetin ardından havalı cırcırla somunu çıkarın.
●Sıkma: Somunu parlatmak için tetiğe basın ardından tork anahtarıyla kilitleyin
Uygulama:
● Motorlu taşıtlar, bisiklet ve motor gibi ağır üretim montaj hatlarına uygulanır.