| Ürün Kodu | A14-K0108-14 AÇILI KOMBİNE CIRCIR |
| Devir | 250 rpm |
| Tork | 25 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 340mm |
| Net Ağırlık | 1,80 kg |
| Uç Ölçüsü | 10,11,12,13,14 |
Açıklama
● Diğer pnömatik aletlerin çok küçük alanlara girememesi sorununu çözün ve vidaları veya somunları sıkın.20 derecelik açıyla
Çalışma modu;
● Sökme: Plaka presine dokunmadan önce somunu bir anahtar kullanarak gevşetin.
●Sıkma: Somunu konumlandırmak için tetiğe dokunun ve ardından bir tork anahtarıyla sıkın.
Uygulanabilir:
● Motor imalatı, kalıp, hava kompresörü endüstrisi, otomobil montaj endüstrisi, küçük alanlarda kullanım.