| Ürün Kodu | A13-M15CO2 HAVALI CIRCIR MOTORU |
| Devir | 160 rpm |
| Tork Aralığı | 81 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Net Ağırlık | 0,90 kg |
| Uzunluk | 250 mm |
| Soket Karesi | 1/2″ |
| Ürün Kodu | A13-M15CO2 HAVALI CIRCIR MOTORU |
| Devir | 160 rpm |
| Tork Aralığı | 81 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Net Ağırlık | 0,90 kg |
| Uzunluk | 250 mm |
| Soket Karesi | 1/2″ |