| Ürün Kodu | A13-M15C03 HAVALI CIRCIR MOTORU |
| Devir | 270 rpm |
| Tork | 34 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 170 mm |
| Net Ağırlık | 0,52 kg |
| Soket Ölçüsü | 1/4″ |
| Ürün Kodu | A13-M15C03 HAVALI CIRCIR MOTORU |
| Devir | 270 rpm |
| Tork | 34 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 170 mm |
| Net Ağırlık | 0,52 kg |
| Soket Ölçüsü | 1/4″ |