| Ürün Kodu | HY-5460 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 6.500 d./dk. |
| Tork Aralığı | 407 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 248 mm |
| Net Ağırlık | 1,40 kg |
| Soket Ölçüsü | 1/2″ |
| Ürün Kodu | HY-5460 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 6.500 d./dk. |
| Tork Aralığı | 407 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 248 mm |
| Net Ağırlık | 1,40 kg |
| Soket Ölçüsü | 1/2″ |