| Ürün Kodu | A10-I0606 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 7.100 d./dk. |
| Tork Aralığı | 271 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 340 mm |
| Net Ağırlık | 1,80 kg |
| Soket Ölçüsü | 1/2″ |
| Ürün Kodu | A10-I0606 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 7.100 d./dk. |
| Tork Aralığı | 271 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 340 mm |
| Net Ağırlık | 1,80 kg |
| Soket Ölçüsü | 1/2″ |