| Ürün Kodu | A13-E2901 HAVALI CIRCIR MOTORU |
| Devir | 30 – 180 rpm |
| Tork | 68 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 265 mm |
| Net Ağırlık | 1,20 kg |
| Soket Ölçüsü | 3/8″ |
| Ürün Kodu | A13-E2901 HAVALI CIRCIR MOTORU |
| Devir | 30 – 180 rpm |
| Tork | 68 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 265 mm |
| Net Ağırlık | 1,20 kg |
| Soket Ölçüsü | 3/8″ |