| Ürün Kodu | A15-I0611 SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 800 d./dk. |
| Tork Aralığı | 2 – 6 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 198 mm |
| Net Ağırlık | 0,80 kg |
| Ürün Kodu | A15-I0611 SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 800 d./dk. |
| Tork Aralığı | 2 – 6 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 198 mm |
| Net Ağırlık | 0,80 kg |