| Ürün Kodu | A16-03802 HAVALI TESTERE MAKİNESİ |
| Devir | 9.500 rpm. |
| Kesme Bıçağı | 2.5 mm |
| Strok | 10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 0,76 kg |
| Uzunluk | 350 mm |
| Ürün Kodu | A16-03802 HAVALI TESTERE MAKİNESİ |
| Devir | 9.500 rpm. |
| Kesme Bıçağı | 2.5 mm |
| Strok | 10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 0,76 kg |
| Uzunluk | 350 mm |