| Ürün Kodu | A16-B0501 HAVALI EĞE MAKİNESİ |
| Devir | 10.000 rpm. |
| Kesme Bıçağı | 1,6 mm |
| Strok | 10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 0,55 kg |
| Uzunluk | 235 mm |
| Ürün Kodu | A16-B0501 HAVALI EĞE MAKİNESİ |
| Devir | 10.000 rpm. |
| Kesme Bıçağı | 1,6 mm |
| Strok | 10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 0,55 kg |
| Uzunluk | 235 mm |