| Ürün Kodu | A16–2681 Havalı mikser |
| Madren | 16 mm |
| Devir | 3.600 d./dk. |
| Kapasite | 30lt |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 5,10 kg |
| Tam Boy Uzunluk | 940 mm |
| Ürün Kodu | A16–2681 Havalı mikser |
| Madren | 16 mm |
| Devir | 3.600 d./dk. |
| Kapasite | 30lt |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 5,10 kg |
| Tam Boy Uzunluk | 940 mm |