| Ürün Kodu | A16–2683 Havalı mikser |
| Madren | 16 mm |
| Devir | 680 d./dk. |
| Kapasite | 40 lt |
| Hava Girişi | 1/4 ” |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 10 kg. |
| Tam Boy Uzunluk | 1.115 mm |
| Ürün Kodu | A16–2683 Havalı mikser |
| Madren | 16 mm |
| Devir | 680 d./dk. |
| Kapasite | 40 lt |
| Hava Girişi | 1/4 ” |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 10 kg. |
| Tam Boy Uzunluk | 1.115 mm |