| Ürün Kodu | A16-D4005 HAVALI DÖKÜMCÜ TOKMAĞI |
| Strok | 65 mm |
| Piston Çapı | 22 mm |
| Darbe Adedi | 1.000 d./dk. |
| Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Girişi | 3/8″ |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 3,75 kg |
| Uzunluk | 880 mm |
| Ürün Kodu | A16-D4005 HAVALI DÖKÜMCÜ TOKMAĞI |
| Strok | 65 mm |
| Piston Çapı | 22 mm |
| Darbe Adedi | 1.000 d./dk. |
| Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Girişi | 3/8″ |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 3,75 kg |
| Uzunluk | 880 mm |