| Ürün Kodu | A16-R0415 HAVALI ÇİVİLİ RASPA |
| Darbe Sayısı | 4.400 d./dk. |
| Piston Çapı | 3 x 180 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 2,8 kg |
| Uzunluk | 410 mm |
| Ürün Kodu | A16-R0415 HAVALI ÇİVİLİ RASPA |
| Darbe Sayısı | 4.400 d./dk. |
| Piston Çapı | 3 x 180 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 2,8 kg |
| Uzunluk | 410 mm |