| Ürün Kodu | HC-2100-6 HAVALI KALAFAT ÇEKİCİ |
| Darbe Sayısı | 3.000 d./dk. |
| Piston Strok | 48 mm |
| Piston Çapı | 20 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,60 kg |
| Uzunluk | 243 mm |
| Ürün Kodu | HC-2100-6 HAVALI KALAFAT ÇEKİCİ |
| Darbe Sayısı | 3.000 d./dk. |
| Piston Strok | 48 mm |
| Piston Çapı | 20 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,60 kg |
| Uzunluk | 243 mm |