VAKUMSUZ
| Ürün Kodu | A16-N1401 POP PERÇİN MAKİNESİ |
| Perçin Çapı | 2,4 – 3,2 – 4,0 – 4,8 mm Alüminyum |
| Çekme Kapasitesi | 850 kg |
| Strok | 10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,75 kg |
| Çene Sayısı | 2 Adet |
VAKUMSUZ
| Ürün Kodu | A16-N1401 POP PERÇİN MAKİNESİ |
| Perçin Çapı | 2,4 – 3,2 – 4,0 – 4,8 mm Alüminyum |
| Çekme Kapasitesi | 850 kg |
| Strok | 10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,75 kg |
| Çene Sayısı | 2 Adet |