| Ürün Kodu | N640GV POP PERÇİN TABANCASI 6,4mm Çelik perçin |
| Perçin Çapı | 4,8 – 6,4 mm |
| Çekme Kapasitesi | 27.160 Nm |
| Strok | 20 mm |
| Çene Sayısı | 3 Adet |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,85 kg |
| Ürün Kodu | N640GV POP PERÇİN TABANCASI 6,4mm Çelik perçin |
| Perçin Çapı | 4,8 – 6,4 mm |
| Çekme Kapasitesi | 27.160 Nm |
| Strok | 20 mm |
| Çene Sayısı | 3 Adet |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,85 kg |