| Ürün Kodu | N250V POP PERÇİN TABANCASI 5mm Çelik perçin |
| Perçin Çapı | 3,2 – 5,0 mm |
| Çekme Kapasitesi | 14.420 Nm |
| Strok | 19 mm |
| Çene Sayısı | 3 Adet |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,42 kg |
| Ürün Kodu | N250V POP PERÇİN TABANCASI 5mm Çelik perçin |
| Perçin Çapı | 3,2 – 5,0 mm |
| Çekme Kapasitesi | 14.420 Nm |
| Strok | 19 mm |
| Çene Sayısı | 3 Adet |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 1,42 kg |