| Ürün Kodu | AP150A 90° SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.600 rpm |
| Tork Aralığı | 0,3 – 2 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 470 I/dk |
| Ağırlık | 0,80 |
| Ürün Kodu | AP150A 90° SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.600 rpm |
| Tork Aralığı | 0,3 – 2 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 470 I/dk |
| Ağırlık | 0,80 |