| Ürün Kodu | HS-3460N SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 330 rpm |
| Tork Aralığı | 20 – 60 Nm |
| Kapasite | M10 – M12 |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Tüketimi | 8 I/s |
| Net Ağırlık | 1,80 kg |
| Ürün Kodu | HS-3460N SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 330 rpm |
| Tork Aralığı | 20 – 60 Nm |
| Kapasite | M10 – M12 |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Tüketimi | 8 I/s |
| Net Ağırlık | 1,80 kg |