| Ürün Kodu | AP500A 3H-D SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.300 rpm |
| Tork Aralığı | 3 – 5 Nm |
| Kapasite | M4 – M5 |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 7 I/s |
| Net Ağırlık | 1,20 kg |
| Ürün Kodu | AP500A 3H-D SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.300 rpm |
| Tork Aralığı | 3 – 5 Nm |
| Kapasite | M4 – M5 |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 7 I/s |
| Net Ağırlık | 1,20 kg |