| Ürün Kodu | AP250PS-D SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 2.000 rpm |
| Tork Aralığı | 0,5 – 2,5 Nm |
| Kapasite | M2 – M3 |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 5 I/s |
| Net Ağırlık | 0,64 kg |
| Ürün Kodu | AP250PS-D SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 2.000 rpm |
| Tork Aralığı | 0,5 – 2,5 Nm |
| Kapasite | M2 – M3 |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 5 I/s |
| Net Ağırlık | 0,64 kg |