| Ürün Kodu | AP350PS-15-D SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 2.000 rpm |
| Tork Aralığı | 0,8 – 4,5 Nm |
| Kapasite | M3 – M4 |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 5 I/s |
| Net Ağırlık | 0,64 kg |
| Ürün Kodu | AP350PS-15-D SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 2.000 rpm |
| Tork Aralığı | 0,8 – 4,5 Nm |
| Kapasite | M3 – M4 |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 5 I/s |
| Net Ağırlık | 0,64 kg |