| Ürün Kodu | APAC APIS 40SX İMPAULSE SERİ SHUT OFF VİDALAMA |
| Devir | 4.200 d./dk. |
| Tork Aralığı | 9 – 17 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 224 mm |
| Net Ağırlık | 0,80 kg |
| Ürün Kodu | APAC APIS 40SX İMPAULSE SERİ SHUT OFF VİDALAMA |
| Devir | 4.200 d./dk. |
| Tork Aralığı | 9 – 17 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 224 mm |
| Net Ağırlık | 0,80 kg |