| Ürün Kodu | APAC APIS 70SX SHUT OFF İMPAULSE SERİ VİDALAMA |
| Devir | 5.000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 25 – 40 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 80 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 247 mm |
| Net Ağırlık | 0,97 kg |
| Ürün Kodu | APAC APIS 70SX SHUT OFF İMPAULSE SERİ VİDALAMA |
| Devir | 5.000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 25 – 40 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 80 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 247 mm |
| Net Ağırlık | 0,97 kg |