| Ürün Kodu | FLEXS 80P SHUT OFF İMPAULSE SERİ SIKMA |
| Devir | 5.100 d./dk. |
| Tork Aralığı | 40 – 68 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 8 mm |
| Uzunluk | 194-170 mm |
| Net Ağırlık | 1,21 kg |
| Ürün Kodu | FLEXS 80P SHUT OFF İMPAULSE SERİ SIKMA |
| Devir | 5.100 d./dk. |
| Tork Aralığı | 40 – 68 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 8 mm |
| Uzunluk | 194-170 mm |
| Net Ağırlık | 1,21 kg |