| Ürün Kodu | APAC APIS 60SX SHUT OFF İMPAULSE SERİ VİDALAMA |
| Devir | 6.000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 18 – 30 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 80 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 235 mm |
| Net Ağırlık | 0,80kg |
| Ürün Kodu | APAC APIS 60SX SHUT OFF İMPAULSE SERİ VİDALAMA |
| Devir | 6.000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 18 – 30 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 80 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 235 mm |
| Net Ağırlık | 0,80kg |