| Ürün Kodu | APAC APIS 70RG İMPAULSE SERİ SHUT OFF SIKMA |
| Devir | 2.000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 30 – 50 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 281 mm |
| Net Ağırlık | 1,60 kg |
| Ürün Kodu | APAC APIS 70RG İMPAULSE SERİ SHUT OFF SIKMA |
| Devir | 2.000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 30 – 50 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 281 mm |
| Net Ağırlık | 1,60 kg |