| Ürün Kodu | F1-M1511 SHUT OFF AKÜLÜ VİDALAMA – SIKICI |
| Voltaj | 18 Volt |
| Tork Aralığı | 5-18 Nm |
| Devir | 300 – 600 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/4″ Sq |
| Ağırlık | 1,60 kg |
| Batarya Amper | 2.0 Ah |
| Batarya | Li-ion |
Açıklama
Otomatik kapanma özelliğine sahip akülü açılı anahtar. İyi tork doğruluğu gerektiren montaj uygulamaları için çok uygundur. Özellikle kabloların ve hortumların kullanım esnekliğini engellediği alanlarda, örneğin otomobillerin, otobüslerin ve trenlerin iç mekanlarında.
Özellikler:
• Fırçasız motor
• Lityum-İyon pil, 2 Ah kapasite
• LED durumu OK – NOK – REVERS – BATTERY LOW (TAMAM – HAYIR – GERİ) gösterir
• Ayarlanabilir tork
• Hız 300 ila 600 RPM
• Kompakt ve hafif