| Ürün Kodu | F11-M1507 SHUT OFF AKÜLÜ VİDALAMA |
| Voltaj | 18 |
| Tork Aralığı | 0,5 – 3 Nm |
| Devir | 500 – 1.550 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/4″ Hex |
| Ağırlık | 0,95 kg |
| Batarya Amper | 2.0 Ah |
| Batarya | Li-ion |
Açıklama
Kablosuz kapatmalı tornavida. İyi tork doğruluğuna ihtiyaç duyulan montaj uygulamaları için çok uygundur. Özellikle kabloların ve hortumların kullanım esnekliğini engellediği alanlarda, örneğin otomobillerin, otobüslerin ve trenlerin iç mekanlarında. Uzun bir kullanım ömrü için temassız tetik ve ileri/geri anahtarı.
Özellikler:
• Fırçasız motor
• 20 Volt Lityum İyon pil
• LED durumu OK – NOK – REVERS – BATTERY LOW (TAMAM – NOK – GERİ) gösterir
• Ayarlanabilir tork
• Hız 300 ila 1000 RPM
• Kompakt ve hafif