| Ürün Kodu | F11-M1509 SHUT OFF AKÜLÜ VİDALAMA – SIKICI |
| Voltaj | 18 Volt |
| Tork Aralığı | 2 – 12 Nm |
| Devir | 250 – 600 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/4″ Hex |
| Ağırlık | 0,95 kg |
| Batarya Amper | 2.0 Ah |
| Batarya | Li-ion |
Açıklama
Kablosuz kapatmalı tornavida. İyi tork hassasiyetine ihtiyaç duyulan montaj uygulamaları için çok uygundur. Özellikle kabloların ve hortumların kullanım esnekliğini engellediği alanlarda, örneğin otomobillerin, otobüslerin ve trenlerin iç mekanlarında. Uzun kullanım ömrü için temassız tetik ve ileri/geri anahtarı.
Özellikler:
• Fırçasız motor
• 18 Volt Lityum İyon pil
• LED durumu OK – NOK – REVERS – BATTERY LOW (TAMAM – NOK – GERİ) gösterir
• Ayarlanabilir tork
• Hız 250 ila 600 RPM
• Kompakt ve hafif