| Ürün Kodu | F5-P0604 |
| Voltaj | 14,4 |
| Tork Aralığı | 26 Nm |
| Devir | 340 – 1.400 rpm |
| Uç Ölçüsü | 10 mm Madren |
| Ağırlık | 1,16 kg |
| Batarya Amper | 2.0 Ah |
| Batarya | Li-on |
| Ürün Kodu | F5-P0604 |
| Voltaj | 14,4 |
| Tork Aralığı | 26 Nm |
| Devir | 340 – 1.400 rpm |
| Uç Ölçüsü | 10 mm Madren |
| Ağırlık | 1,16 kg |
| Batarya Amper | 2.0 Ah |
| Batarya | Li-on |