| Ürün Kodu | F7-P0602 ŞARJLI CIRCIR |
| Tork Aralığı | 65 Nm |
| Devir | 300 rpm |
| Uç Ölçüsü | 3/8 ” |
| Ağırlık | 1,52 kg |
| Boyutlar | 419 × 62 × 87 |
| Batarya | B30424820 |
| Voltaj | 14.4 V |
| Ürün Kodu | F7-P0602 ŞARJLI CIRCIR |
| Tork Aralığı | 65 Nm |
| Devir | 300 rpm |
| Uç Ölçüsü | 3/8 ” |
| Ağırlık | 1,52 kg |
| Boyutlar | 419 × 62 × 87 |
| Batarya | B30424820 |
| Voltaj | 14.4 V |