| Ürün Kodu | FP1000 PS SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 550 d./dk. |
| Tork Aralığı | 3 – 10 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 270 mm |
| Net Ağırlık | 0,89 kg |
| Ürün Kodu | FP1000 PS SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 550 d./dk. |
| Tork Aralığı | 3 – 10 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 270 mm |
| Net Ağırlık | 0,89 kg |