| Ürün Kodu | APİS 100P SHUT OFF İMPAULSE SERİ SIKMA |
| Devir | 5.300 d./dk. |
| Tork Aralığı | 75 – 120 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 83 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 1/2″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 209 mm |
| Net Ağırlık | 1,87 kg |
| Ürün Kodu | APİS 100P SHUT OFF İMPAULSE SERİ SIKMA |
| Devir | 5.300 d./dk. |
| Tork Aralığı | 75 – 120 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 83 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 1/2″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 209 mm |
| Net Ağırlık | 1,87 kg |