| Ürün Kodu | APİS 130P SHUT OFF İMPAULSE SERİ SIKMA |
| Devir | 3.600 d./dk. |
| Tork Aralığı | 113 – 148 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 86 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 1/2″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 216 mm |
| Net Ağırlık | 2,26 kg |
| Ürün Kodu | APİS 130P SHUT OFF İMPAULSE SERİ SIKMA |
| Devir | 3.600 d./dk. |
| Tork Aralığı | 113 – 148 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 86 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 1/2″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 216 mm |
| Net Ağırlık | 2,26 kg |