| Ürün Kodu | APİS 150P SHUT OFF İMPAULSE SERİ SIKMA |
| Devir | 3.700 d./dk. |
| Tork Aralığı | 145 – 210 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 86 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 3/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 238 mm |
| Net Ağırlık | 3,10 kg |
| Ürün Kodu | APİS 150P SHUT OFF İMPAULSE SERİ SIKMA |
| Devir | 3.700 d./dk. |
| Tork Aralığı | 145 – 210 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 86 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 3/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 238 mm |
| Net Ağırlık | 3,10 kg |